- 08 листопада 2021
- Переглядів: 2615
Вибір промислової м'ясорубки — одне з основних завдань для власників закладу. Часто буває так, що не знаючи основної інформації про обладнання, можна вибрати те, яке не зможе справлятися з потрібним обсягом робіт і незабаром вийде із ладу.
Щоб купити оптимальну м'ясорубку для вашої кухні, потрібно знати, які бувають їхні види та чим вони відрізняються між собою.
У цій статті ми розберемо основні види професійних м'ясорубок, на що варто звертати увагу при їх виборі і допоможемо визначитися, яка модель потрібна саме для вашої кухні.
Чим професійні м'ясорубки відрізняються від домашніх?
Потужність
Виробничі м'ясорубки мають потужність, що дозволяє переробляти кілька кілограмів м'яса або риби за годину. В той час як домашня м'ясорубка обробить 1 кг м'яса, виробнича може зробити до 10.
Блок двигуна
У промислових м'ясорубок блок двигуна виготовляється з промислової сталі, відповідно, їхня зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень набагато вища, ніж у домашніх м'ясорубок.
Кількість ножів та решіток
Від цього залежить продуктивність м'ясорубок і те, наскільки швидко вони зможуть працювати. У професійних агрегатів цей показник набагато вищий.
Види професійних м'ясорубок
Залежно від комплектації всі промислові електричні м'ясорубки поділяються на дві системи типу ножів: Enterprise і Unger. Система Unger, у свою чергу, ділиться ще на два види – 1/2 Unger та повний Unger.
Давайте розберемо особливості кожної з м'ясорубок.
Ентерпрайз (enterprise)
Найпростіший вид м'ясорубок зі стандартною комплектацією: шнек, односторонній ніж, решітки з отворами та притискні гайки. Основні плюси цієї комплектації — простота та доступність. Така м'ясорубка чудово впорається з невеликими обсягами роботи та вирішить усі дрібні завдання з обробки сировини на кухні вашого закладу. Одночасно з цим варто сказати, що можливості цієї системи не дозволяють отримувати фарш тонкого помелу і не справляються зі складною сировиною: субпродуктами, жилистим або замороженим м'ясом.
Ця комплектація чудово підходить для простої переробки м'яса, риби та овочів у закладах, магазинах, їдальнях з невеликими обсягами роботи.
Напівунгер (1/2 Unger)
Система 1/2 Unger має вже більш вдосконалену комплектацію — до складових ентерпрайз (шнек, односторонній ніж, грати з отворами) додається ще двосторонній ніж. Така комплектація дозволяє м'ясорубці виконувати складніші завдання. Наприклад, ця система вже не так залежить від складу сировини і може переробляти будь-які види м'яса. Відрізняється досить високою продуктивністю і здатна вирішувати виробничі завдання малих та середніх підприємств, закладів, їдалень тощо. Але на м'ясорубках такого виду, як і раніше, не можна використовувати решітки малого розміру для обробки грубих сортів м'яса.
Unger
Найбільш удосконалена з професійних м'ясорубок система — це Unger. Вона складається з максимальної комплектації: шнека, підрізної решітки, двостороннього ножа, великої проміжної решітки, ще одного двостороннього ножа, дрібної фінальної решітки та притискної гайки.Така система дозволяє обробляти всі види м'яса і ще з першої переробки забезпечує дрібний помел. Вона має найбільшу продуктивність і підійде для підприємств, які працюють з великими обсягами сировини. Система Unger дозволяє скоротити час переробки м'яса майже вдвічі.
Цей вид обладнання підходить для всіх закладів і підприємств з великими об’ємами роботи.
Вибір м'ясорубки
На що слід звернути увагу перед покупкою професійної м'ясорубки?
Потужність
Більшість промислових м'ясорубок мають потужність двигуна від 800 до 1600 Вт. Чим потужніший двигун, тим ефективніше агрегат подрібнює великі обсяги м'яса.
Продуктивність
Цей показник визначає кількість виробленого фаршу за годину. Оптимальна продуктивність вашої м'ясорубки залежить від того, які обсяги сировини потрібно обробляти на кухні щодня.
Комплектація та функції
Крім стандартної комплектації промислової м'ясорубки, виробники також додають додаткові можливості: функція охолодження двигуна, реверс і т. д. Завдяки ним можна значно розширити функціонал м'ясорубки та підвищити швидкість та зручність роботи з нею.
Енергоефективність
Кількість споживаної енергії залежить від потужності м'ясорубки. Промислові агрегати, представлені в нашому асортименті, переважно економно споживають електроенергію.
Безпека
Професійна м'ясорубка якісної збірки оснащується запобіжниками.
Всі ці пункти безпосередньо визначають те, як працюватиме ваша м'ясорубка, наскільки добре вона вирішуватиме завдання вашого закладу та справлятиметься з тим обсягом роботи, на який ви розраховуєте.
Вибрати та купити м'ясорубку
В Україні та Києві можна купити м'ясорубку різного типу і за різною вартістю. Звертайте увагу на надійність бренду та технічні характеристики моделі, яку вибираєте.
В асортименті Accord Group ви можете знайти найпопулярніші моделі різних європейських брендів. Наприклад, м'ясорубки із системою Enterprise від італійського виробника Fimar.
Ці моделі відрізняються високими показниками якості та бюджетною вартістю у своєму сегменті. Вони мають високу продуктивність (до 300 кг/годину), оптимальну потужність, додаткові комплектуючі (наприклад, реверс, який запобігає намотуванню жил на ніж).
Також у нашому асортименті є м'ясорубки із системами 1/2 Unger та Unger. Серед них також обладнання італійських брендів Everest, Sirman та білоруського бренду Торгмаш. Ці моделі мають максимальну комплектацію та підійдуть для роботи з великими обсягами сировини.
Рекомендації щодо експлуатації промислових м'ясорубок
- На постійній основі стежте за якістю ножів та решіток м'ясорубки. При заточуванні ножів, не забувайте також заточити решту складових комплекту, оскільки при постійному користуванні м'ясорубки у решіток з'являються нерівності.
- Це може позначитися на якості фаршу.
- М'ясорубку заборонено запускати без продукту, що обробляється всередині, інакше ножі і решітки можуть вийти з ладу.
- Варто пам'ятати, що навіть найпотужніша м'ясорубка не здатна працювати кілька годин без зупинки, тому що двигун все одно перегрівається і може дати збій.
- Не забувайте стежити за станом корпусу зі шнеком та ріжучим інструментом. Згодом вони піддаються механічним ушкодженням, а це може вплинути на швидкість подачі сировини.
- Після тривалого використання товщина решіток і ножів зменшується - за цим потрібно стежити, оскільки, наприклад, тонкий ніж може легко зламатися і пошкодити поверхню м'ясорубки.
Якщо у вас залишилися додаткові питання щодо вибору м'ясорубки, звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією за номерами:
Більше професійних м'ясорубок з різними видами систем та комплектацій можна знайти у нас на сайті категорії М'ясорубки.