Подрібнювач харчових відходів або діспоузер?
У закладах громадського харчування з великим потоком відвідувачів збільшується і потік брудного посуду. Він складається в мийні ванні або в автоматизованій мийній машині. У разі першого варіанта, їжа з тарілок потрапляє в раковину і забиває стічну трубу. Для усунення цієї проблеми використовують подрібнювач харчових відходів, також його називають діспоузер.
Принцип побудови пристрою і роботи
Подрібнювач для мийних раковин підходять як для ресторанів, кафе, пекарні і барів, так і для домашнього використання. Встановлюється такий пристрій під кухонну раковину, біля стічної труби і підключається до живлення. Зустрічається, що кухонні подрібнювачі називають шредером, але це не зовсім правильна назва і відноситься більше до офісного подрібнювача для паперу.
Устаткування має вигляд невеликого блоку в якому знаходяться невеликі лопаті з "кулочками" і статичні стінки, які нагадують терку. Під час накопичення харчових відходів подрібнювач розтирає на дрібні елементи їжу і розчиняє їх в воді. Такі прості процеси не засмічують трубопровід, не накопичує краплі жиру на стінках і економлять ваш час.
У побутових ситуаціях процес очищення раковини від залишків досить неприємний і часозатратний. Також ручний витяг харчових відходів з раковини і переміщення у відро для відходів, служить додатковою причиною неприємних запахів на кухні. За допомогою діспоузера цей процес стає автоматичним.
Види подрібнювачів харчових відходів
Для вибору оптимального варіанту, необхідно розуміти типу роботи діспоунзера. На даний момент існують 2 найбільш поширені:
- Електричний. Працює автономно. Включення і витрата енергії відбувається тільки тоді, коли необхідно подрібнити залишки.
- Індукційний. Включається від потоку води. Через активацію струменем води збільшується витрати на воду.
Щоб вибрати найбільш ефективний, необхідно розуміти планований рівень завантаження і обсяги споживання електроенергії і води. Для домашнього і комерційного використання є істотна різниця.
Якщо ваші сумніви пов'язані зі швидкістю переробки та рівнем навантаження, тоді перед покупкою варто вивчити характеристики представлених моделей і вибрати:
- потужність;
- обсяг бачка дроблення;
- матеріал з якого виготовлені стінки і "кулачки" подрібнювача;
- тип підключення і роботи;
- рівень шуму від процесу.
Також не варто хвилюватися за безпеку такого обладнання. Подрібнювальні лопаті діспоунзера знаходяться далеко від раковини, тому не ззможуть поранити вас.
Як замовити діспоунзер?
Купити подрібнювач для харчових продуктів можна на нашому сайті, самостійно ознайомившись з характеристиками товару або проконсультуватися у менеджера.
Для зв'язку з менеджером вам знадобиться виконати 1 з 3 варіантів:
- Набрати за номером телефону +38 (098) 33 777 88 або +38 (044) 33 777 88.
- Залишити на сайті в лівому нижньому кутку, у вікні "Зворотній дзвінок" свій номер телефону і ми вам передзвонимо.
- Відвідати наш шоу-рум в місті Київ та особисто зустрітися з менеджером, який наочно проконсультує вас. Адреса оффлайн магазину: вул. Червоноткацька, 83.
Після консультації та оформлення замовлення надаємо доставку власними службами або за допомогою послуг Нової пошти. Доставку здійснюємо по місту Києву та Україні.