Вибираємо професійний слайсер
Красиво піднесені страви — це вже половина успіху будь-якого об'єкту харчування. М'ясні, рибні нарізки, естетична подача хліба і хлібобулочних виробів — все це свідчить про кваліфікацію персоналу і про високий рівень закладу. Тому купити слайсер в Києві сьогодні намагаються всі далекоглядні підприємці.
Особливості скиборізок і їх різновиди
Слайсер — це незамінний помічник на кухні, універсальний пристрій для акуратної нарізки різноманітних продуктів. Такі механізми бувають різні.
За типом використання розрізняють:
- Автоматичні — весь процес відбувається без активної участі людини. Шматочки, які потребують нарізці, утримуються спеціальним пристроєм.
- Напівавтоматичні — потребують участі людини, яка повинна пересувати продукт під час його розрізання.
- Ручні — все потрібно робити самостійно: і подавати, і різати. Такі моделі вже застаріли і використовуються рідко.
Також розрізняють слайсери за типом продуктів, з якими вони будуть працювати: для м'яса, риби, сиру, овочів, ковбаси і т. д. Є й універсальні скиборізки, які в Україні мають величезний попит.
Варто зауважити, що сучасні виробники навчилися не тільки випускати високоякісні машини, але й подбали про безпеку людини. Тому в пошуках гарної електроножі звертайте увагу на її захищеність, а саме на наявність запобіжника для ножа, зручної кнопки для відключення пристрою і на наявність блокування штовхача.
Слайсери від провідних брендів: критерії вибору
При виборі кращої скиборізки також необхідно приділяти увагу її характеристикам. Важливі критерії:
- Ніж повинен бути зроблений з якісної нержавіючої сталі, яка не боїться вологи. Також варті уваги варіанти з тефлоновим покриттям.
- Діаметр леза підбирайте залежно від того, з якими продуктами ви будете працювати. Є пропозиції з розмірами від 220 до 300 мм.
- Корпус повинен бути з харчового алюмінію, так як менш міцні матеріали ненадійні і недовговічні.
- Швидкість роботи пристрою повинна бути в межах 200 обертів за хвилину.
- Від потужності агрегату будуть залежати енерговитрати, тому слід віддавати перевагу електроножі з оптимальною продуктивністю і економними витратами електроенергії.
- Звертайте увагу, чи пропонує машина можливість змінювати налаштування, а саме задавати різну товщину майбутніх скибочок.
Аксесуари для слайсерів
Серед аксесуарів для слайсерів можна виділити такі категорії:
- Заточувальні пристрої для слайсерів.
- Ножі для слайсерів.
- Ремені для слайсерів.
Нарешті, обов'язково беріть до уваги репутацію бренду. Кращі професійні скиборізки пропонують такі світові компанії як Airhot, Sirman, Beckers, RGV і Sirman. Купити слайсер та купити аксесуари для слайсерів можна в інтернет-магазині Accord Group.
Слайсери - Часті питання
- Слайсер Beckers BKL 220
- Слайсер Beckers BKL 250
- Слайсер з тефлоновим ножем Beckers BKL 250 Teflon
- Слайсер Beckers BKL 275
- Слайсер Beckers BKL 300
- Ніж електричний Fimar Easy Line Z3035
- Ніж для слайсера RGV 275 мм стандартний
- Ніж для слайсера RGV 250 мм стандартний
- Ніж для слайсера RGV 220 мм стандартний
- Ніж для слайсера RGV 300 мм стандартний