Вакууматори: переваги, характеристики та секрети вибору
Для успішної роботи будь-якого закладу громадського харчування необхідно багато професійного обладнання. Вакууматор - один з таких необхідних агрегатів для ресторанів, барів та кафе. Він дозволяє зберегти свіжість, смак і користь продуктів на довгий час. А також захищає їх від засихання і цвілі.
Переваги професійного вакуумного пакувальника
Використання вакууматора продовжує термін придатності риби, м'яса, овочів і фруктів, кави, сиру, і навіть печива. Після нього напівфабрикати і готову їжу можна зберігати набагато довше, ніж просто в морозильній камері. Так, наприклад, м'ясо або рибні продукти в морозилці можуть лежати не довше півроку, а у вакуумній упаковці - до 2-3 років. Це можливо за рахунок запаювання пакетів без будь-якої можливості для повітря потрапити всередину.
Крім продовження терміну придатності їжі, вакуумні машини також можуть істотно полегшити життя. Яким чином?
- Використовуючи такі пристрої, ви економите простір в холодильнику. Фасована риба, фарш, м'ясо і так далі займають набагато менше місця, ніж шматками.
- У вас з'являється можливість оптимізувати процес виробництва і приготування їжі. Адже з таким приладом можна заздалегідь підготувати інгредієнти для тих чи інших страв, які користуються найбільшим попитом, щоб оперативно видавати замовлення гостям.
Ще одна перевага такої техніки - вона економить ваш час і кошти. Зробивши оптову закупівлю, наприклад, фруктів, ви можете без побоювань зберігати їх в морозильній камері тривалий час. Вони не зіпсуються і не втратять своїх корисних властивостей.
Різновиди вакууматорів
Апарат для вакуумної упаковки - це обладнання, яке запаює продукти в спеціальну плівку, при цьому виштовхуючи все повітря. Вакууматори бувають двох видів:
- Харчовий вакуумний пакувальник камерний - дозволяє працювати з різними інгредієнтами включаючи страви з соусом або рідиною. Усередині корпусу є спеціальна камера, в якій поміщається пакет. После цього повітря відкачується, а поліетилен під високій температурі нагрівається і склеюється.
- Безкамерний тип - техніка, яка користується попитом в побуті або на невеликих підприємствах. Тут пакет розташовується зовні, а повітря виводиться з відкритого боку. Такі встановлення не підходять для роботи з рідиною.
Ще моделі розрізняють за типом управління:
- Ручні - ви самостійно встановлюєте таймер, контролюєте кількість повітря, кий витягаєте.
- Автоматичні - ви встановлюєте только годину запаювання, тоді як витяг Повітря відбувається автоматично.
Такоже необхідно вибирати пропозиції за потужністю насоса, яка вимірюється в кубічних метрах за годину, в за типом підключення до електромережі.
Вібіраємо кращий вакуумний пакувальник
Продаж вакуумних запаюють в Україні здійснює Інтернет-магазин Accord Group. У наших каталогах ви знайдете надійні та якісні товари від таких брендів як Orved і Lavezzini. А щоб вибір був максимально вдалим, рекомендуємо звернути увагу на:
- Матеріал корпусу. Це може бути метал або пластик. Пластикові більш легкі й компактні, но менш стійкі до ударів. Металеві гарантують міцність, но при цьому відризняються великою вагою і вартістю.
- Потужність. Чим вона вища, тим швидше витягується повітря.
- Додаткові опції. Сучасні пакувальні апарати пропонують різні додаткові можливості. Одна з них - газація. На місце вилученого повітря апарат закачує суміш вуглекислий газу і азоту. Це дозволяє зберігати їжу без ризику псування. Також є варіанти з вбудованим сепаратором для вологих.
Купити вакууматор в Києві найкраще всього на сайті Accord Group. У нас відмінний вибір якісних пропозицій і вигідна ціна на вакууматор професійний.
Вакууматори - Часті питання
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Mini Mini
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Small
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Mini Big
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Elix
- Вакуумний пакувальник Stalgast 691311
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Universal
- Вакуумний пакувальник Apach AVM 254
- Вакуумний пакувальник Lavezzini Optima
- Вакуумний пакувальник Apach AVM 308 L
- Вакуумний пакувальник Apach AVM 308